Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez a bölcsességfogam miatt lehet?

Ez a bölcsességfogam miatt lehet?

Figyelt kérdés
2-3 napja fáj az állkapcsom az államtól a fülemig és a fülem is fáj. Arra gondoltam nem e a bölcsességfogam miatt van igaz még nem nőtt ki,de az ínyem elég púpos. El kell menni fogorvoshoz vagy mit lehet tenni?17/l

2012. ápr. 21. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz, csinál röntgent, átnézi a fogaid és megmondja, hogy attól van-e, vagy mástól.
2012. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem attól fáj, de én nem vagyok fogorvos. szóval keresd fel a fogorvosod :)
2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én már 30 éves vagyok, de két napja ugyanezzel szenvedek! 25 éves koromig nagyjából kibújt mind a négy bölcsességfogam, de nem teljesen, hanem kb 80%osan. Ahogy nőtt, mindig szokott fájni, de ennyire mint most, még sosem: az egész állkapcsom fáj, beszélni és enni is alig tudok tőle, kisugároz a fülembe sőt még a torkomba is.

Nem gondoltam, hogy ezzel ennyi idősen még így fogok szenvedni. Dokihoz nem mentem vele sosem, most sem tervezem, mert pár nap után mindig javulni szokott.

Kitartás! :)

2012. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszi a választ,most szerencsére nekem nem fáj,de múlt héten pl. 2 napot fájt aztán elmúlt hétvégén megint fájt de most megint nem,én is alig tudtam enni és nekem is kisugárzott a fülembe nagyon rossz volt remélem több ilyen nem lesz.
2012. ápr. 24. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban tudsz "segíteni" a fogadnak, hogy fogkefével (nem erősen), de dörzsölgeted az ínyedet fogmosáskor. Én is ugyanígy voltam vele, volt hogy 1-2 napig azon az oldalon nem is tudtam rágni, de nem szaladgáltam fogorvoshoz (mondjuk nekem van elég hely hátul, hogy kibújjon, ezt le kellene ellenőrizned). Egyébként patikában árulnak ínylazító krémet babáknak, fogzásra, az most is használhat:)
2012. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!