Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen elektromos fogkefét...

Milyen elektromos fogkefét érdemes venni és mennyibe kerülnek azok amelyek már jók is?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet de véleményekre lenne szükségem, hogy jól válasszak. Most sensodyne fogkefét használok, ilyen ennek a márkának van elektromos változata?
2012. ápr. 23. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiamnak Oral B elektromos fogkeféje van, és nagyon meg van vele elégedve.
2012. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számíts rá, hogy a cserélhető kefe hamarabb tönkremegy mint a hagyományos. Nem valami olcsó a csere-kefet, tehát nem mindenki engedheti meg magának ezt a luxust.
2012. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csere-kefe.....A készülék ára ne tévesszen meg! Nézd meg, mennyibe kerül a betét.
2012. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem Oral-B elektromos fogkefém van kb. fél éve. Nagyon meg vagyok vele elégedve, teljesen máshogy tisztít, mint a hagyományos. Ezt én kaptam, de mivel 2 évig garanciás, ezért tudom az árát. 6000 Ft volt.

2012. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takó Mónika válasza:
Egy trnd- projekt résztvevőjeként próbálhatom ki a Philips Sonicare DiamondClean fogkefét, és maximálisan elégedett vagyok vele. Hatékonyan tisztít és egész nap tartó frissesség érzetét hagyja a szájban. Exkluzív megjelenésű, gyönyörű fogkefe, nagyon kellemes a tapintása, nem csúszik. Használata egyszerű, egyetlen gombbal lehet elérni a különböző funkciókat. A cserélhető fej hosszabb, mint más elektromos fogkeféknél, így a hátsó fogak is könnyedén elérhetőek, nem lesz fogkrémes az ember a könyökéig. :) Eleinte furcsa, hogy ennyire rezeg, de a harmadik fogmosásnál már meg lehet szokni. Nagyon alapos, ennek a rezgésnek köszönhetően minden lepedéket eltávolít, és a fogaim a nap végéig "simák" maradnak. Sokkal jobb, mint az eddig használt fogkeféim. Tisztítása egyszerű, csak el kell öblíteni a tartóját és a fogkefefejet. Nincsenek rajta "rejtett zugok" ahol a vízkő és a fogkrém megtapadhat. Egyetlen hátránya csupán, hogy meglehetősen drága, de mégéri gyűjteni rá! Mindenkinek bátran ajánlom!
2012. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!