Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma vettem észre hogy nem...

Ma vettem észre hogy nem tudok mosolyogni?

Figyelt kérdés
Nem tud mosolyra húzódni a szám és erőlködnőm kell hogy egyáltalán megmozduljanak a szájszéleim felfelé és borzasztóan nézek ki mert fent az arccsontom teljesen összehúzódik. Próbálok mosolyogni de nem tud mosolyra húzódni a szám!!! Erőltetve megy, de belefájdul az egész arcom mire sikerül. Ez most mi? Olyan durván néz ki, nem szedek semmilyen gyógyszert 24 éves lány vagyok, nem tudom mi történt? Esetleg valami az arcidegeimmel, borzasztóan fáj mire még sikerül 'izomból' mosolyognom, ...A kérdés nem vicc, bár lehet úgy hangzik, de nagyon is komoly, mert az egész fejem belefájdul ha megpróbálok mosolyogni? Arcidegekkel lehet valami? Eddig nem volt soha ilyen...
2012. ápr. 23. 15:06
 1/7 anonim válasza:
Menj orvoshoz!
2012. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem nem fogjuk tudni neked megmondani hogy me lehet a pontos oka! ajanlanam hogy szakemberhez menj aki eseleg segiteni tud neked! sajnalom
2012. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez eléggé komolyan hangzik. Azonnal orvos. Akár kisebb agyvérzés is lehet, de ezt próbáljuk meg kizárni.
2012. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arcideg bénulás is lehet. Azonnal menj orvoshoz!!!
2012. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 2 oldali és/vagy nagyobb arcrégiót érint, akkor jó eséllyel a VII. agyideget piszkálja valami, míg ha csak az egyik szájzugod zsibbad, akkor stroke a legvalószínűbb.

Mindenképp neurológiára kell menni.

2012. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*Nem "zsibbad"-ot akartam írni, hanem bénulást.

Amúgy a homlokráncolás (mintha csodálkoznál) és szemhéj összeszorítás megy?

2012. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reméljük azért nem válaszolsz, mert orvoshoz mentél!
2012. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!