Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlana nekem valaki egy...

Ajánlana nekem valaki egy oldalt ahol megnézhetem a feltérképezését? ( a többi lent)

Figyelt kérdés

tehát arról van szó h hallottam arról h akár egy rossz fog is hatással lehet szervekre végtagokra testrészekre.erre keresek egy oldalt ahol megnézhetem h melyik fog hol tud úgymond kárt okozni vagy hátráltatni.

Tud valaki segíteni?


2012. ápr. 27. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
a szív a tuti....
2012. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jóó tudom h a szív a legfontosabb.de múltkor volt egy riport Erdey Zsoltal akinek a karja mindég fájt.és az orvosok kiderítették h egy rossz fog a hibás a dologért és kirántották a fogat és elmúlt a karjában a fájdakom.most nekem is font ez a bajom csak a sípcsontommal ha megyek futni mindég tompa fájdalmat érzek és van 3 lukas ami persze már mind megjavítottam de szeretnék utána járni a dolognak.kérem segítsen valaki!
2012. ápr. 27. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Nincs olyan, hogy az egyik fog a térdben okoz problémát, a másik pedig a karban. A gyulladt fognál (teljesen mindegy, hogy melyik) felszaporodnak a baktériumok, amik a vérárammal utána már bárhová eljuthatnak és a már eredetileg is gyengébb szerveket betegítik meg.
2012. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először reumatológiára menj el és nézesd meg, hogy mitől fájhat a sípcsontod. Ha egyértelmű szervi okot nem találnak, akkor érdemes laborvizsgálatot végezni, mivel a vérsüllyedés kimutatja, hogy van-e egyáltalán gyulladás a szervezetben.

Ha ott sem találnak semmit akkor szépen el kell kezdeni végigjárni az orvosokat. Ilyen gyulladásos gócok leggyakrabban a fogaknál lehetnek ( ezt sokszor csak fogászati röntgen mutatja ki), de lehet a manduláknál, fülnél, vakbélnél, epénél is.

2012. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 27. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!