Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Erösen gyulladt, cisztas...

Erösen gyulladt, cisztas foggyöker, fog kihuzasa, tapasztalatokat szeretnek, hogy volt?

Figyelt kérdés
Irtam mar ki hasonlo kerdest,de erre valaszt nem kaptam.A bal lent 4-es,es 5-ös fogamrol van szo.A 4 kezelt,az 5-ös csak antib..Az 5-set ki kellet volna huzni,de az anesztezia nem hasznalt,igy meg bent van,faj,es hat töle a nyakam es vallam is.Külföldön vagyok,a nyelvet nem tudom,angolul nem csak nemetül beszelek,es igy nem ertjük meg egymast,csütörtökön utazok vissza Ausztriaban.Volt valakinek ilyen,hogy huztak ki?Van valami masmilyen erzestelenitö ami hat?Mit tehetnek?Nagyon el vagyok keseredve.Az orvost megkerdeztük,azt mondta menjek maskor vissza,de ha megint nem hat az erzestelenitö?
2012. ápr. 27. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Műtét...


Másnem altatásban.


Mindent lehet, és ezzel nem is jó várni,

keress normális orvost, aki ellát!

2012. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szájsebészet, vagy vmi sürgösségi, ahol ellátnak.



Fájdalommal meg ne törődj, ettől szabadulni kell, mert arcidegre is rámehet.

2012. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem most érdekes módon a két felső kettesemmel voltak gondok.A bal kettes cisztás a jobb kettes tályogos volt.

Mind a kettő előkezelés nélkül volt kihúzva.Annyi volt hogy az első lidokain injekció amit az ínybe meg szájpadlásba adott azok nem hatottak egyik esetben sem, viszont annyi fájdalmat kellet csak tűrnöm hogy megroppantsa (letörje) a fogat, és pisztoly szerű valamivel, aminek csak egy pici tűje van közvetlenül a fogba adta a lidokaint, azzal már csak 1 percet kellet várni, és utána gond nélkül kitudta húzni, fájdalom mentesen.

Valami ilyesmivel:

[link]

2012. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom inkább öt percet fájdalmasan bírj ki! Mondom ezt azért, mert bátyámnak fájt a foga, várt hogy a gyulladás lemenjen (antibiotikummal)! Nos bármennyire hihetetlen, a vége az lett hogy a Korányiban fekszik lélegeztetőn, szedálva, mert a gyulladás leterjedt a nyaki szövetekre meg a szív környékére! Túl van négy műtéten, artól kezdve a mellkasig végig kellett műteni! Nem hittem volna eddig hogy egy fog ennyire borzalmas szövődményeket tud produkálni! Igaz nem én élem át, hanem ő, de a látottak alapján, inkább azt tanácsolom hogy egy kemény foghúzás, mint pont nálad legyen balszerencse és megmutassa a fog hogy mire képes!
2012. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!