Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap reggel megihatom a...

Holnap reggel megihatom a szokásos fél literes, nagyon erősen tejezett kávémat? Mit ehetek mellé? Holnap reggel már ehetek?

Figyelt kérdés
Ma reggel a szombathelyi Markusovszky Kórház szájsebészeti osztályán Dr.Nemes István húzta ki 3 fogamat. Halál éhes vagyok.Reggelit ettem utóljára még foghúzás előtt, fogat mostam,utána röntgenre mentem a radiológián.Aztán húzott ki 3 fogamat.Kedden húz még hármat - nagyon elhanyagoltam őket. Holnap már ehetek ugye? Keddig, illetve utána szerdáig úgyse bírom ki kaja nélkül.

2012. máj. 3. 22:27
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
A vérzés valamiért nem akar elállni,érzem a számban a vérízt, ez mostmár keddig ígymarad?Olyan délután 2 óra lehetett,amikor kijöttem a foghúzásból.
2012. máj. 3. 22:29
 2/39 A kérdező kommentje:
Most köptem egyet a mosdóba, mintha hígulna a vérzés,de elállni azóta se akar... ez meddig normális? A tampont órákkal ezelőtt kidobtam, mert percek alatt tiszta vér lett és azt nem gondoltam célszerűnek a számban tartani...
2012. máj. 3. 22:31
 3/39 anonim ***** válasza:
Valamit mindenképpen egyél, de tejet ne fogyassz! Ilyenkor nem szerencsés.
2012. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Meddig nem? Holnap reggel sem?
2012. máj. 3. 23:20
 5/39 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nehezen akar elállni a vérzés, akkor a kávét jobb kerülni egyelőre, tejterméket pedig amúgy sem ajánlatos fogyasztani 3-4 napig. Enni természetesen lehet a másik oldalon rágva. A sebeket ne szívogasd, ne öblögesd és ne köpködj. :-)


Kitartás & jobbulást!

2012. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Hétfőn folytatódik a tortúrám, akkor húzzák ki újabb 3 fogamat... nagyon elhanyagoltam párat és elfeketedtek... most ne szúrjatok le emiatt, ez az én saram... de akkor hétfőig(meg utána jövő hét szerda-csütörtökig) tilalmi listán van a tejeskávé? Arra tudok csak felébredni, feketét meg a szívem és a magas vérnyomásom miatt nem igazán szerencsés innom.
2012. máj. 3. 23:22
 7/39 A kérdező kommentje:
Miért nem szabad amúgy tejeskávét inni? Lehet belőle bajom...? Mivel tüntessem el a vérízt a számból? Hétfőig, az újabb foghúzási tortúráig nem akarom a számat vérben tocsogtatni...
2012. máj. 3. 23:26
 8/39 anonim ***** válasza:
Segítő szándékkal írtam/írtunk. Néhány napig biztosan hanyagolnám, de a te döntésed.
2012. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Akkor másképp kérdezem, mivel tudnám azt a hatást elérni,amit a nagyon feltejezett kávéval,de nem ugrasztja az egekbe a vérnyomást? (magasvérnyomás-betegségben szenvedek, szedek gyógyszert,ebben gond nincs... )...


Hogy kicsit felpörget, hogy nem úgy kelek fel az ágyból, mint akit 25x fejbevágtak a palacsintasütővel. 10-től dolgozom...

2012. máj. 3. 23:30
 10/39 anonim ***** válasza:
A kávé utóvérzést okozhat, tejet pedig a bacik miatt nem... begyulladhat a seb.
2012. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!