Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap reggel megihatom a...

Holnap reggel megihatom a szokásos fél literes, nagyon erősen tejezett kávémat? Mit ehetek mellé? Holnap reggel már ehetek?

Figyelt kérdés
Ma reggel a szombathelyi Markusovszky Kórház szájsebészeti osztályán Dr.Nemes István húzta ki 3 fogamat. Halál éhes vagyok.Reggelit ettem utóljára még foghúzás előtt, fogat mostam,utána röntgenre mentem a radiológián.Aztán húzott ki 3 fogamat.Kedden húz még hármat - nagyon elhanyagoltam őket. Holnap már ehetek ugye? Keddig, illetve utána szerdáig úgyse bírom ki kaja nélkül.

2012. máj. 3. 22:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
A 3-ason kívül végig "én" vagyok. :-D Nézd, én ma reggel még nem innék; de azt csinálsz, amit akarsz. Nagyfiú vagy már.
2012. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Illetve voltam.
2012. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
és enni mit ennél, ha apád felszólít, hogy ne használd ki a helyzetet(nem írom le milyen helyzetet, azt ami van) ,s dolgozz,emelgess, segítsd a nővéred költözését... kismillió cucca van,doboztengerbe él hetek óta...és egy-max. másfél hét múlva ezzel a dobozóceánnal hozzám(!!!) költözik... ez orvosilag is megálló ürügy lehet arra, hogy kihúzzam magam a költözés teljes fizikai emelgetési procedúrája alól?
2012. máj. 4. 00:21
 34/39 A kérdező kommentje:

enni mit ennél? és tenni mit tennél... ? így akartam a kérdést...

0 energiával nem lehet emelgetni, azt viszont tudom,hogy nem fogja elfogadni, hogy őróla patakzik a víz,a verejték, az izzadság a cuccok súlya,tömege alatt...én meg mivel nem ehetek, csak nézem(mondjuk a kompjúterem mögül,vagy az ágyból, vagy tökmindegy,honnan), ahogy izzad és szencségel...


megoldás erre a helyzetre?


erre a helyzetre megoldás?

2012. máj. 4. 00:24
 35/39 A kérdező kommentje:

elnézést,a vége 2 féleképp 2x ment be,de a kérdés attól még ugyanaz!Hogy hidalnátok át egy ilyen hihetetlenül kellemetlen és lehetetlen helyzetet...


Vagy nézzem ahogy róla patakzik a veríték, és amikor beszól, hogy miért nem segítek, akkor vágjak a pofájába valami arcátlant? Vagy mégis milyen tippetek van erre a helyzetre?

2012. máj. 4. 00:25
 36/39 anonim ***** válasza:
Nekem foghúzás után az első kajám spenótfőzelék volt,nem lett tőle semmi bajom.
2012. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
S mikor etted azt a spenótfőzeléket?
2012. máj. 4. 00:30
 38/39 anonim ***** válasza:
kérdező: imádlak.
2012. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

38: miért?

Úgy néz ki,kedden húzzák a fogamat, mert aki húzta volna, belázasodott...

2012. máj. 5. 00:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!