Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér töméseim vannak,2...

Fehér töméseim vannak,2 fogdokinál csináltattam őket, de szinte mind alászuvasodott, és a szélük körvonala a fog találkozásánál már kivehető. A fehér tömés az ilyen, vagy csak nekem vannak ilyen béna fogaim?

Figyelt kérdés
hozzáteszem hogy nagyon odafigyelek a fogaimra, de hiába
2012. máj. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Van aki szar anyaggal dolgozik.
2012. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen,sajnos úgy alászuvasodott,hogy már a gyökérkezelés se segített rajta,mindenképp fogorvoshoz kell vele menni.
2012. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem megpróbálta megmagyarázni a fogorvosom, hogy a fehér tömés szar, és rakassak amalgámot, csakhogy ő köztudottan azt csinálta, hogy tb-re minden szart elszámolt, aztán "hazalopta" maszekba az anyagot. Úgyhogy csak azért is mondtam, hogy nekem pedig fehérrel tömje. Azokkal azóta sincs baj.


Kettő másikkal, amivel van, azt egy másik csinálta, viszont őrá szinte mindenki panaszkodik, aki nála volt, alászuvasodik meg tönkrement. 100%, hogy nem véletlen, valamit nem jól csinál, vagy nem elég minőségi anyagokkal.

2012. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem nem kéne alászuvasodnia. ha eleve rossz anyag lenne, nem használnák azt az anyagot fogászatban.

ki kell tisztítani teljesen a puha, szuvas részeket mielőtt a tömést beteszik. lehet, ezt nem tették meg alaposan.

2012. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"ha rossz anyag lenne, nem használnák"


Mennyi dolog nem is létezne, akkor a világon. Nem arról van szó, hogy valami eleve szar, hanem arról, hogy szarABB, mint a másik és több vele a baj. Eleve nézd meg milyen dolgokat támogat a tb. Mindenből lehetőleg a legfapadosabbat.

2012. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem két fehér tömésem volt, és kiköpködtem mind a kettőt, nagyon rövid (pár hónapon) belül. Miért kell 4x megszenvednem két fogtömést?! Úgy utálom ezeket a fogorvosokat!!! Ráadásul az utóbbiból miután kiesett, nem akartak kezelni azon a helyen, meg sehol sem. Elzavarnak mindenhonnan, hogy nem oda tartozom, csakhogy ne kelljen ingyen dolgozniuk(diák voltam). És most a kis lyukból lett egy óriási! Nekem többet nem kell fehér tömés az is biztos. Jó lesz az amalgám.

Meg egy jó tanács! Ingyen ne menjetek sehová fogorvoshoz, mert úgy elbassza, és úgy kispórolja belőle az anyagot, hogy azt megkeserülöd. Én személy szerint, inkább ki fogok fizetni egy fogtömésért tizenpár ezret is, csak normális legyen, és ne szuvasodjon el még jobban a felületességük miatt!!!

2012. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!