Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elől van egy olyan fogam ami...

Elől van egy olyan fogam ami hátrafelé nő és fogszabályzó kellene. Viszont azt javasolta anya, hogy huzassuk ki és tegyünk helybe műfogat. Szerintetek ez jó ötlet? Mennyiben tér el a műfog a rendes fogtól? Nem lesz valami baj? Lehet szép a fogsorom?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a fogszabályozást ajánlanám. Nem túl jó ötlet, egy egészséges fogat kihúzatni, és helyébe pótlást készíttetni. Egyrészt, az nem a tied, és lehet, hogy nem is lesz olyan szép, mint amilyenre számítottál.
2012. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Anyukád fogorvos??

Ezt komolyan mondta?ha igen akkor részvétem

Nem tudom manapság hogy mennyire tudják tökéletesen megcsinálni de nekem volt egy ismerősöm akinek letört a fogából egy balesett folytán és ugy nézett ki mintha rágóval lenne megtoldva. Sok sok pénzért biztos lehet olyat csinálni mint az eredeti,de szerintem a fogorvos tanácsát kéne kérned hiszen ő ért hozzá a legtöbbet.(mára melyik)

2012. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kivételesen nagyon nagyon jól tennéd, ha nem hallgatnál anyukádra. Frontfogat műből....csak ha nagyon nagyon muszáj! amíg lehet, menteni kell a sajátot, még hátsóknál is, nemhogy ennél.

Amúgy mennyire nő hátrafelé? van neki hely? nem vicc: ha van helye, sokat segít, ha simogatod a megfelelő irányba az ujjaddal. nem kell erősen. csak pl. tanulás közben. hány éves vagy?

2012. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Anyukám nem fogorvos, csak azért mondta, mert úgy olcsóbban kijönne. Amúgy fogszabályzóval beférne a helyére a fog.Az a gond,hogy drága. 16 éves leszek most nyáron.

2012. máj. 8. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
elhiszem, hogy az anyagiak is fontosak, de ezzel nagyon kiszúrnál magaddal. ha nem túlzottan nő hátrafelé és van helye, picit Te is tudsz rajta alakítani. de tényleg csak picit. Menj el több helyre is, biztos találsz valahol egy elfogadható árú fogszabályzót. Hidd el, megéri, egész életedben bánnád, ha most elcsesznéd a fogaidat. Amúgy járj utána, sok minden olcsóbb, ha tanulóknak, egyetemen engeded meg, hogy megcsinálják. nem tudom ebben van e ilyen. más beavatkozásnál tényleg jelentős kedvezményt jelent és minőségre sincs probléma.
2012. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, akkor maradok a fogszabályzásnál akármennyire is drága, megéri..

Fogszabályzóval beférne a helyére a hátrafele növő fog, de kézzel nem hiszem.

2012. máj. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!