Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentgotthárdon jó és megbízha...

Szentgotthárdon jó és megbízható fogorvos?

Figyelt kérdés

Légyszí segítsetek, aki tud Szentgotthárdon egy megbízható, precíz, és kedves fogorvost, az légyszí írjon!

Sajna sok olyan fogorvos van, akiben nem lehet bízni, ezért nem bízok meg mostanában bennük :/ Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. máj. 8. 17:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Aki tud valamit, légyszí írjon!
2012. máj. 9. 13:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még érdekel a válasz: Én nagyon sok fogorvosnál megfordultam már Szentgotthárdon, nem azért, mert egyik sem tetszett, hanem mert a problémáim ünnepekkor jöttek elő, és nem mindenki tud fogadni olyankor. Szóval Láng Edit: nagyon jó fogorvos, szépen dolgozik, kedves is, azonban volt olyan alkalom, hogy időpontra mentem, de a doktornő nem rendelt :S Dr. Vitályos Iván: Ő is szépen dolgozik, viszont velem nem volt kedves. Aztán Rábatótfaluban is van egy fogorvos, nevét nem tudom, ő nagyon precízen dolgozik, és odafigyel a betegekre, csak ajánlani tudom. Mostanában pedig Bedics Katalinhoz járok, neki van OEP-szerződött és magánrendelője is, eddig semmi kifogásom nem volt vele kapcsolatban, nagyon aranyos és jól dolgozik.
2013. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!