Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kivétele után...

Bölcsességfog kivétele után az ínyem belső oldalán van valami kis hegyes és kemény, mi lehet? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 8. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ööööö, na én evvel sürgősen visszamennék orvoshoz, nekem semmi ilyen nem volt ott :S
2012. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szilánk. most dolgozza ki az ínyed.
2012. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és vissza kell vele menni az orvoshoz?
2012. máj. 8. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld a nyelveddel. Ha nagyon zavar, menj vissza, és érzéstelenítésben kikaparja az orvos a sebedet, benne a fogszilánkot.
2012. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én nem piszkálnám, de egyszerűen szúrja a nyelvemet folyamatosan.. akkor magától nem fog kijönni?

lehet hogy nincs más választásom mint az orvos..

2012. máj. 8. 23:00
 6/6 anonim válasza:
Amúgy nagyon fáj a b.fog kivétele nekem nyáron kell meni h,ki vegyék mind a 4-et van mitől félnem? gondolom ilyenkor van tű meg minden de menyi ideig tart míg kivesznek 1 fogat ës utána hogy lehet enni? 16/L
2012. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!