Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől dagadhatott be a balolda...

Mitől dagadhatott be a baloldali arcom alul?

Figyelt kérdés

Nincs lyukas fogam belül nem fáj egyáltalán.Csak az arcom van bedagadva és fáj mostmár nagyon.Azt se tudom,hogy most hideget vagy meleget tegyek rá.Meg hogy mitől lehet vajon.

Ma kb este 7 körül belenyilalt olyan volt mintha megszúrtak volna és azóta fáj.Megnéztem szájfertőzésem sincs nem fáj belül a szám sehol.Csak az arcom.


2012. máj. 11. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez igencsak foggyanús... nem feltétlen kell, hogy lyukas legyen a fogad. Legalább előfordul, hogy te nem látod a lyukat, mert hátul van és pici, viszont mélyen szuvasodott. Menj el azért fogorvoshoz is, meg a háziorvosodhoz is.

Akár arcüreggyullad is lehet, bár ha nem voltál náthás, meg nem folyik orrod, akkor nem valószínű.

2012. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De arcüreggyulladásom volt és az orrom is folyik állandóan hiszen allergiás vagyok.És visszamaradott arcüreg gyulladásom is van ami még szerintem most sem múlt el.
2012. máj. 11. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan az.

Az lenne a legjobb, ha kimosnák az arcüreged. Állati kellemetlen. Nekem úgy 8 éve átmosták, mandulaműtéttel egybekötve, és azóta nem volt arcüreggyulladásom! Pedig előtte rendszeresen volt.

2012. máj. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most olvastam el a Supradin pezsgőtabletta papírját.Ezt másfél hete iszom.Minden reggel egyet.És benne van a mellékhatásokba,hogy arcdagadás.Tehát ettől is lehet én úgy gondolom.Mindenesetre most nem fogom szedni és kiderül,hogy az volt e a gond.Remélem igen.
2012. máj. 11. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha attól lenne, hamarabb jelentkezett volna szerintem.
2012. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami allergia? Egy Calcium Sandoz pezsgőtabletta nem ártana. De lehet mumpsz is, egy ötvenegynehány éves nő ismerősömnek kb. 1 hónapja így volt mumpsza.
2012. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!