Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség okozza az...

Milyen betegség okozza az alábbi tüneteket? : bal alhasi fájdalom, szédülés, hányinger, belső melegség több testrészen főleg a baloldali alhasnál Milyen gyógyszer jó a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azt sem tudjuk fiú vagy, vagy lány, másrészt millió dolog lehet.
2012. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Látogass el orvoshoz, ez itt egy olyan fórum ahol laikusok válaszolnak, nem Dr. House rendelője.
2012. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd túlságosan magadra kérdező, de egyetértek és ezt a mondatot, hogy : "Látogass el orvoshoz, ez itt egy olyan fórum ahol laikusok válaszolnak, nem Dr. House rendelője." komolyan ki kellene írni az oldal tetejére!!!

Ma is olvastam a sok kérdést az egészség kategóriában, és rengeteghez be kellett volna ezt írni, mert az emberke sokszor elfelejtik...


Fordulj orvoshoz kérdező, ez több dolog is lehet és szerintem komolyabb annál, mintsem bevegyél egy gyógyszert. Lehet műtétre is szükség lesz, vagy vényköteles gyógyszerekre. Nem akarlak megijeszteni, de ez az igazság.

2012. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az oldal egy kalap szart sem ér. Hülye válaszokat kaptam hülye emberektől.
2012. febr. 19. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig mi kihoztuk a legtöbbet a kérdésből... Akkor hasraütésre mondjam, hogy mondjuk a bal ptefészkedben ciszta van? Aztán ha fiú vagy az is a mi hibánk persze...

Bár ha a válaszadók tanácsait betartod a saját felelősséged, mert sem az oldal sem a válaszadók nem vállalják a felelősséget ha valami bajod lesz mert elmarasztalod az orvosi vizitet, de azért én vagyok annyira felelősségteljes, hogy a legokosabb választ adhatom: Menjél szépen el orvoshoz, és ott beszélj szebben!

2012. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rákos vagy....nincs gyógyszer rá.
2012. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mi vagyunk a hülyék...
2012. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
istenem, mért kell ilyen gyökérnek lenni... -.-
2012. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!