Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sima vagy elektromos fogkefe?...

Sima vagy elektromos fogkefe? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket szeretnék!
2012. máj. 14. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elektromos fogkefe nem jött be, mert sok helyen ott hagyta a kajamaradékot, főleg hátul, hiába használtam hosszú percekig. A feje is kicsi, nem tudtam vele rendesen mosni. Annyiból volt jó, hogy ha gyulladt volt az ínyem, akkor nem fájt vele a fogmosás, de ezt szintén el tudtam érni jó minőségű ultra soft sima fogkefével.
2012. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Olvastam a régi válaszokat is, újabb véleményekre voltam kíváncsi. :)

2012. máj. 14. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én elektromosat használok, de nem túl jó, próbálom alaposan mosni még is lyukas sok fogam. Régen a sima sokkal jobb volt, pont a hétvégén gondolkoztam rajta hogy vissza kellene arra állni + betömetni a lyukasakat, de a fogorvostól félek, a sima kefével meg unalmas a fogmosás.
2012. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző, akkor most meg pl. először simával, utána elektromossal, tiszta is lesz és nem is lesz unalmas! :) :D
2012. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :D

Igazából én is használom mindkettőt, attól függ, milyen kedvem van. :) Az elektromosomnak is akkora a feje, mint a simának, szóval nem az a kerek-végű.

Csak elgondolkodtam azon, hogy vajon melyik jobb.

2012. máj. 14. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az esti fogmosásnál először a nagyját letisztítom a simával,aztán bevetem az elektromost is.
2012. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!