Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az a dudor a fogam mögött?

Mi az a dudor a fogam mögött?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem hogy az első fogam mögött van egy kis hólyag vagy nem is tudom minek hívjam......nem fáj csak idegesít hogy mi az.A kisfiam most másfél éves,remélem nem akar elromlani,mindennap mosom a fogam utána erős szájöblítőt használok.El kell menni dokihoz ilyenkor vagy várjak még.....Valaki segítsen 25 éves lány vagyok és nem akarom elveszíteni a fogaim,eddig nem volt semmi baj velük.
2012. máj. 15. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felsértetted valamivel? Mondjuk kenyér héjával?
2012. máj. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szájpadlásod felőli részen van, vagy az ajkad felőli részen?
2012. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyökérkezeléskor lett hólyag a számban,a doki valami antibiotikumot írt fel rá.Én megmutatnám fogorvosnak.
2012. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) délutánra egyszer csak eltűnt,csak bepánikoltam hogy még a végén meg kell vállnom a fogamtól,valószínű felsértettem az esti szendvicsemmel :)De amúgy egyszerre a fogam mögött volt......
2012. máj. 16. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!