Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki kell húzni a fogam a...

Ki kell húzni a fogam a fogszabályzó miatt. Nagyon félek. Elől húznának ki. (szerintem kettőt) Nincs begyulladva az ínyem és nem is szuvas a fogam. Fájni fog a húzás?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert kapsz injekciót és semmit nem érzel, legfeljebb nyomó érzés, recsegés-ropogás, inkább kellemetlen, de nem fájdalmas. Ha kiáll a zsibbadás akkor fáj, vegyél be fájdalomcsillapítót és kíméld magad 1-2 napig, tejes dolgokat ne egyél 4-5 napig utána.
2012. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! :) Nekem tegnap húzták ki felül, jobb oldalon a négyesemet. úgy hidd el, semmit nem éreztem! :)) Utána sem fájt! :) az evés kicsit kellemetlen, a másik oldalon kell rágni. de ezt a kis időt ki lehet bírni. Biztos neked sem egyszerre fogja kihúzni mindkét fogat! :))

Ne félj! :) Csukd be a szemed, és akkor nem látod mi történik! Nekem az sokat segített! :) és ha megy veled édesanyád, vagy a barátnőd, akkor meg is foghatod a kezét! :)) Szurit fogsz kapni, tehát tényleg nem érzel majd semmit! :) Én kaptam a fogínybe, és a szájpadlásba is, de egyik sem fájt. Sőt, képzeld, még csikis érzés is volt! :)

Sok sikert, és csak semmi izgulás! Szorítok neked!

15/L

2012. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fúú, nagyon szépen köszönöm utolsó:) Nagyon sokat segítesz:)
2012. máj. 18. 21:53
 4/4 anonim válasza:

Nincs mit, örülök nagyon, hogy segíthettem :)

Nagyra nyisd majd a szádat ;))

2012. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!