Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájszag ellen mit csináljak?

Szájszag ellen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hiába mosok fogat akkor is van szájszagom és nem tudom mit tegyek, szájvíz segítene? Állandó rágózást meg nem bírom. És nincs semmi baj a fogaimmal.

2012. máj. 20. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Rágjál petrezselyem levelet, vagy szegfűszeget, vagy ha úgy érzed, hogy a gyomrodból jön a kellemetlen szájszag, szedjél klorofill tablettát. Igyál borsmenta, vagy görögszéna forrázatot, de az orvosi kivizsgálás sem ártana.
2012. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy a gyomorszájad nyitva van. Sajnos ez lehet már kiskortól kezdve is. De az oka lehet a sok hányás, ha tartósan volt ilyen betegséged. Menny el egy dokihoz hogy ha valóban nyitva van a gyomorszájad akkor tudjon tanácsokat adni, de egyébként nem sokat tudsz tenni ellene.
2012. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A ragozas nem is teljem megoldas, mert az csak elfedi es nem az igazi problemat kezeli. Amugy jo mert fokozza a nyaltermelest es ezaltal tisztitja a fogakat. De mindenkepp konzultalj egy fogorvossal.
2012. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2012. máj. 20. 22:30
 6/10 anonim válasza:
fogselyem!!! a rossz lehelet okai túlnyomó többségben (nem mernék százalékokkal dobálózni) a szájüregben találhatók; nyitott gyomorszáj és egyéb szervi betegségekkel fölösleges riogatni a másikat, 'tisztességes' szájhigiénia szükségeltetik.
2012. máj. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem riogatásnak írtam, ez simán csak lehetséges előfordul tehát számításba kell venni. Nyilván azért írta ki mert ő maga kipróbált már mindent, és nem tudja mi lehet még az ok.
2012. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
te vagy a matektanárom?!
2012. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú évekig volt szájszagom, még én is éreztem magamon. Pedig mostam a fogamat, szájvizet is használtam, de max. 5 percig "használt".

Hála a jó Istennek kipróbáltam a fogselymet. Na azóta nincs szájszagom. A fogak közé nagyon sok ételmaradék kerül be, az ott szó szerint erjed...

2012. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
tessék, erről beszélek.. #9 -es válaszoló, gratulálok a sikeredhez!
2012. jún. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!