Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 30 évesen fogszabályzás?

30 évesen fogszabályzás?

Figyelt kérdés

Volt vkinek felnőttként fogszabályzója? Mennyibe kerül?

Kijöttek (most...) a bölcsességfogaim, és tönkre vágták az egész fogsoromat, összecsúsztak, kifordultak, nagyon ronda lett :(. Van vkinek ilyesmivel tapasztalata?


2012. máj. 23. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
én 28 vagyok, másfél éve van fogszabim. kb 200 E, persze attól is függ hol csináltatod. nekem 2-t húztak is.
2012. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondta nekem fogorvos, hogy elvileg bármilyen életkorban lehet szabályozni, csak felnőtt korban már nehezebb mozgatni a fogakat az állcsontokban, ezért hosszabb ideig kell viselni a fogszabit. Fogorvost kérdezz, mit lehet kezdeni a fogaiddal. Azt tapasztalom, hogyha van pénzed, nincs lehetetlen.
2012. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem 27 évesen volt,2 évig,utana egy évig kellett volna az éjszakait berakni,de azt nem hordtam.

kezelésekkel mindennel együtt,mert ugye havonta kellett mennem h húzzanak rajta,az mindig 10 ezer ft volt.tehat összesen 500 ezer ft körül.

2012. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsótól kérdezem: Nem álltak vissza a fogaid attól, hogy nem hordtad az éjszakait, n?
2012. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* Az utolsótól kérdezem: Nem álltak vissza a fogaid attól, hogy nem hordtad az éjszakait?
2012. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 29 vagyok,lassan 3 hónapja van foxim.Itt csinálttam:

[link]

2012. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!