Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj amikor fölrakják a fogszab...

Fáj amikor fölrakják a fogszabit? Fura érzés utána? Könnyű mogszokni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
amikor felrakjak nem faj,majd csak utana,fura igen,és rossz.körmöt rágni nem lehet vele.nekem az ínyem is sebes lett töle..
2012. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amikor felragasztják, akkor csak kellemetlen, viszont utána és minden állítás után fáj. Van amikor kicsit, máskor egy banánt sem tudsz elharapni és megrágni. Furcsa lesz, kellemetlen és nem lesz könnyű megszokni. De megéri. Itt szó szerint igaz: a szépségért meg kell szenvedni.
2012. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

):

2012. máj. 24. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
20:44 nekem holnap rakják fel a fogszabályzót és Háleee lujaa akkor 2 évig nem birom majd rágni a körmöm :D
2012. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

XD

:)

2012. máj. 24. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 1 hónapja rakták föl a fogszabit.Amikor fölrakták az nem fájt.Utána 1 hétig nehéz volt az élet, de leveseken, joghurtokon és egyéb puha ételeken ki lehet bírni, főleg, ha először nem húzza meg nagyon.Most már alig veszem észre.A húzások után már max. 3 napig fáj, de akkor se vészesen.Én eskü szeretem, ma már igen divatos viselet.
2012. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!