Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül SZTK-ra, ha 1...

Mennyibe kerül SZTK-ra, ha 1 fogra koronát tesznek? (műanyag és porcelán is érdekel)

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ez teljesen változó, de nézz meg egy magánrendelésen mennyi és annak a felével/negyedével számolj
2009. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy ki kell fizetni a korona elkészítését és a fogorvos munkadíját, mintha magánrendelőben csináltatnád. Kb. 25-30 ezer forint, a páromnak annyi volt tavaly ősszel a körzeti fogorvosnál.
2009. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a körzetembe tartozó fogorvosnál 20 ezret fizettem egy porcelán fogért. (Pest megye)
2009. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én ma megyek magánrendelőbe az első 4 fogamat kell megcsináltatnom,és nekem 70ezer forintba fog kerülni.Többen ajánlották már ezt a nőt remélem tényleg szépen dolgozik.Amugy mennyi idő alatt készül a mintából a porcelán fog?
2009. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!