Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség, letört a fogam, meg...

Segítség, letört a fogam, meg lehet még menteni?!

Figyelt kérdés

A szemfogtól számítva hátrafele a második fogam oldala letört. Ez egy gyökérkezelt, tömött fog, bár nem értek hozzá, de szerintem annakidején nagyon elvéknyította a fog falát a töméskor, és most amiatt kitört. Sajnos eléggé tövig, de csak az oldala. Ez alapján ha valaki ért hozzá, még meg lehet menteni?

Hallottam róla hogy van valami fog felépítés, az fájdalmas? 1 alkalom alatt elkészül egy ilyen művelettel, vagy visszajárós fokozatos kezelés kell hozzá?

Tudnátok ajánlani Nyíregyházán fogorvost, aki nagyon jó ebben, és megbízható tartós munkája van?



2012. máj. 30. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy már csak koronával lehet megmenteni,mert ha az oldala is letört meg gyenge a fala a fognak,akkor már nem lesz elég újra tömni,kell rá korona. De ezt majd a fogorvos megmondja,ő fogja látni.
2012. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is letört anno, kaptam helyette műfogat! meg lehet menteni. aggodalomra semmi ok.. nem nyíregyházi doki csinálta, de szabolcs megyei.. és megbízható, és tartós munkája van.
2012. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyökércsappal meg lehet menteni. Arra megy rá a korona.
2012. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet újra kell csinálni a gyök.tömést is-
2014. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást mindenkinek, valóban megmentette a fogamat a doki profi munkával!
2014. máj. 23. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!