Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meg lehet menteni egy picit...

Meg lehet menteni egy picit letört bölcsességfogat?

Figyelt kérdés
Ma letört egy ici-pici darabka a jobb felső bölcsifogamból. Meg lehet menteni ugye? Nem feltétlenül fogják kihúzni, hanem fel lehet építeni töméssel? Most hétfőig kénytelen leszek bal oldalon rágni, nehogy valami baj legyen:( Amúgy nem fáj, meg semmi, csak a nyelvemmel érzem. Viszont rettegek a fogas dolgoktól!!!
2009. dec. 23. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szijja:)

Nyugi, szerintem nem húzzák ki:)Nekem volt, hogy frontfogamból tört le nem kicsi darab és felépítették:)szóval ez bölcsifognál sem lehet másként:)Na meg főleg, ha nem is nagy tört le:)

2009. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! köszi a választ, adja az ég, hogy igazad legyen! az a baj, hogy kb. oldalt lehet letörve, lehet a doki nem fog hozzáférni... de reméljük a legjobbakat, mert én iszonyúan félek! :(
2009. dec. 23. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok:)tuti hogy megoldja a fogdoki, ne aggódj...ma már olyan fogat is meg tudnak menteni, aminek több mint a fele hiányzik, hidd el, nekem már sokszor volt ilyen problémám, mint neked:)

szurkolok:)

2009. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm :) Viszont most most óvatosan megtapogattam a nyelvemmel a fogam, és rájöttem, hogy érzésre nagyobb a baj, mint gondoltam!!! De remélem, hogy neked igazad van és meg tudják menteni!
2009. dec. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!