Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Székesfehérváron ismer valaki...

Székesfehérváron ismer valaki jó gyermekfogorvost, aki fogszabályozással foglalkozik? 4 éves kislányomnak bulldogharapása van. Ez korrigálható egyáltalán fogszabályozással? Szükséges ilyen korán elkezdeni már a fogszabályozást?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
4 éves?? még a tehfogai sem estek ki mind...
2012. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tejfogai
2012. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval amíg tejfogai vannak addig hozzá sem nyúlnak? Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de nekem soha nem volt fogszabályzóm és a családomban sem... Egyébként még csak tejfoga van, és azok nagyon szépek, egészségesek, de bulldogharapása van, így neki nem a fogait kéne megregulázni, hanem az állkapcsát...
2012. jún. 1. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szakértő azért elviheted egy sima fogszabályzóshoz. Szerintem azt fogja mondani hogy várdd meg amíg kinőnek a maradandó fogak, mert az is előfordulhat hogy megfordul a harapása, vagyis én ilyet is hallottam.

De a szakember biztosabbat tud mondani, mint egy gyakorikérdéseken nézegelődő ember:)

2012. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, szerintem neked lesz igazad. Elviszem és meglátjuk mit mond a szakember. De azért egy jó szakorvost, ha ismer valaki Székesfehérváron, annak megköszönném, ha leírná...
2012. jún. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!