Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Úristen már komolyan meghalok...

Úristen már komolyan meghalok úgy feltörte az alsó fogszabályzó az ínyemet csupa hólyag hiába öblögetem tantumverdével és rakok rá viaszt mit csináljak?

Figyelt kérdés

ízeket nem érzek. beszélni nem tudok. segítsetek borzalmas

:'((


2012. jún. 3. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni, néhány napot ki kell bírnod...esetleg kamillateába/Corsodylba áztatott vattát tudsz rátenni a brekettekre, de ettől meg sokan öklendeznek.
2012. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részvétem,pár hete én is átéltem ezt a borzalmat,2 hét után már sokkal jobb.
2012. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugi, mindenki átmegy a kezdeti nehézségeken. Nekem az első 3 nap volt szörnyű, utána teljesen megszoktam és nem is éreztem, h a szájamban van. Amúgy elég furcsa ez, h hólyagos lett... Nem lehet, h valamilyen fémallergiád van? Ha nagyon nem javul napok múlva sem, akkor visszamennék a helyedben.
2012. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!