Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem tudták kihúzni a fogam,...

Csabailány kérdése:

Nem tudták kihúzni a fogam, mert az előző körzetim elrontotta a gyökérkezelést! Szájsebészeten beutalóval nem fogadtak adtak egy másik időpontot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve a régi fogorvosom rosszul csinálta meg a gyökérkezelésem és szétfúrta a fogam gyökerét, 1hónapja kiesett a tömés belőle és a fogam teljes a számban lévő része letört amit a mostani fogorvosom nem tudott kihúzni, és ráadásul durván be van gyulladva ezért beutalót adott és elküldte velem a fogászati röntgen képet is a szájsebészetre! Másnap reggel bementem a beutalóval, és elküldtek mert, hogy nem volt időpontom, ezért adtak egy héttel későbbi dátumot, hogy akkor menjek vissza! De! Tegnap elkezdett bekékülni az arcom a fogamnál, és borzasztóan fáj! Mit tegyek? Ha valami bajom lesz, feljelenthetem a szájsebészeti osztályt? L/19
2012. jún. 6. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés helyett menj vissza az orvosodhoz, vagy a szájsebészetre és mutasd meg az arcod. Sürgős esetben nem fognak késői időpontot adni.
2012. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentheted fel, akkor jelentheted fel, ha most visszamész kék arccal, de ők nem látnak el és majd bajod lesz.
2012. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem is elszúrta a körzeti a fogam, nekem begennyesedett és be is lázasodtam. Ha rám hallgatsz keresel egy (lehetőleg jó) magánorvost (aki szájsebész is) és kiszedeted vele mielőtt komolyabb baj lesz belőle!

Nekem 2 fogam ment rá és 2 naponta járok kezelésre, hogy a gyulladást helyre hozzák.

2012. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam a szájsebészetet, mert már az is nehezen ment, hogy járkáljak valahova. Kaptam ma 9-re időpontot, nemsokára indulok! Megmondtam nekik, hogy bekékült a fogamnál az arcom és azt mondták, hogy ma reggel 9-re menjek be! A mostani fogorvosom nagyon rendes, hozzá már nem is félek bejárni! Igaz először kicsit féltem, de már minden rendben! :) Köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 7. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem már túl vagy rajta és minden ok!

Amúgy melyik fogról van szó, valamelyik alsó hatos?

2012. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bal felső 5-ös fogamról volt szó... de most megint mehetek szájsebészetre mert 1 hete elestem keróval és kitört a szemfogam... :/ sok gondom van a fogaimmal... pedig ápolom őket, mosom, selymezek és még szájvizet is használok és mennek tönkre... a dokim szerint, lehet, hogy a nyitott gyomorszájam miatt lehet, mert ami visszajön sav, az szétmarja... :/
2012. aug. 15. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!