Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört fogakkal tényleg nem...

Letört fogakkal tényleg nem kéne emberek közé menni?

Figyelt kérdés

A páromról van szó, 30-as srác. Az addig rendben van, hogy jobban nézett ki, amíg megvoltak. Az egyik rögtön elöl a 2., a másik hátrébb van, az alig látszik. De mégis azt a lesajnálást meg szánakozást, amit időnként kapunk, már kezd kiakasztani. Százezres nagyságrend lenne rendbe hozni őket, tudjuk, utánajártunk, csak per pill nagyon nem fér bele a költségvetésbe 2 kisbaba mellett.

Tényleg ennyire felszínesek az emberek, vagy inkább szerencsések, hogy nem volt ilyen gondjuk, már nem tudom mit gondoljak...


2012. jún. 6. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne foglalkozzatok vele szerintem
2012. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amikor fogszabályozóm volt megtanultam úgy beszélni hogy ne látszódjon.Másképp mosolyogtam.A férjed is képes rá hogy póker arcot viseljen addig amíg rendbe nem lesz hozatva.


Ezt azért mondom mert ismerem az embereket.Felszínesek , rosszindulatúak és elkönyvelnék valami igénytelen parasztnak hol ott nem tehet róla hogy letört az a fog.Főleg Magyarországon ahol a toleranciát hírből sem ismerik.

2012. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Annyira letört, hogy töméssel már nem lehet felépíttetni?
2012. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sok ilyen embert látok és nem az jut eszembe, h sajnáljam őket vagy lenézzem, hanem, hogy mennyire iszonyatosan drága a fogorvosi kezelés az országunkban...

Ja, nekem is hiányzik fogam, igaz nem látható helyen, de sajna nincs több százezrem, h megcsináltassam. Nem arról van szó gondolom nálatok sem, hogy ennyire nem számít,hanem az a fránya pénz.

2012. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tele vannak az emberek előítélettel, bunkók is. Nem kell velük törődni,ne lássák a Párodon, hogy rosszul esik neki, ha úgy néznek rá vagy beszólnak, mert akkor még jobban fogják bántani. Ettől még nyugodtan mehet emberek közé, hiszen nem igénytelenségből ilyen a foga, csak most nincs pénzetek megcsináltatni.
2012. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ne figyeljetek oda rá!!
2012. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy nagyon jó haverom, 25 éves srác, elöl majdnem az összes foga hiányzik, azt láttam, hogy a fogak gyökerei megvannak, gondolom valami betegség, vagy rossz genetika miatt ilyen, és nem azért mert igénytelen lenne.


az a baj, h az emberek a prolisággal, csórósággal társítják a hiányos fogazatot. ő tényleg nem gazdag, de rendes, intelligens fiú.

sajnos nem írhatod rá a párodra, hogy amúgy normális ember, de nincs pénzünk a fogaira.

ameddig a barátai szeretik, és a munkáját ennek ellenére normálisan el tudja végezni, addig mindenki más menjen a csába.


én meg dagadt vagyok, de nem írhatom magamra, hogy egy nyomorék orvos félrekezelt, és ennek iszom a levét. akik szeretnek, azok a személyiségemet szeretik, és nem a testemet :)

2012. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Pont a töméssel együtt tört le épp hogy a fogíny fölött pár mm-re, és pont az amelyik elöl van. A másikon talán megmaradna a tömés, de arra is inkább a pótlást javasolták. Ha a gyökerek bírnák, az a jobbik és költségkímélőbb eset, de ugye ez meg csak útközben derülne ki. Fogorvos barátnőnkkel konzultáltunk, ő nem azért javasolt ezt vagy azt, hogy sok pénzt keressen.

Köszönöm egyébként, hogy válaszoltatok, jól esett. Bárcsak ilyen lenne a többség. Komolyan kiborít, hogy úgy néznek, mint ha vmi csövessel volnék, pedig kevés nála hiúbb embert ismerek alapjáraton.

2012. jún. 6. 18:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azért megpróbálnám megkérni a fogorvos barátnőmet, hogy próbálja felépíteni töméssel a fogamat, vagy legalább egy akryl koronát csináljon rá. Az nem kerül horribilis összegbe.
2012. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. ez igaz, de az ide-oda utazás, mert ő más városban lakik, meg a kimaradó munkanapok. Ahogy írtam, benne van a pakliba, hogy többszöri gyökérkezelés, neadjisten sebészet a bent maradt részek eltávolítására, ezt nem tudhatjuk előre.
2012. jún. 6. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!