Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon jó lenne! A fém fogszab...

Nagyon jó lenne! A fém fogszabályzó az többfajta is lehet? Mert láttam sötétebb és világosabb fém fogszabályzókat is.

Figyelt kérdés
Nekem világosabbra lenne szükségem de nemtudom árban is különbözik? Vagy ez hogy van? Ha valaki leírná részletesen nagyon jó lenne!
2012. jún. 7. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fém fogszabályozók egyforma színűek. Ezen kívül még van porcelán, ami fog színű, és láthatatlan, ami jóval drágább, és csak felnőtt korban csinálják.
2012. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A porcelánt se csak felnőtt korban csinálják, osztálytársamnak olyanja volt.

Igen, a fém az egyformán fémszínű. Nekem volt és kb pontosan ilyen színe volt: [link]

Én mondjuk mindig színes gumikat kértem rá amíg lehetett szal nem látszott annyira.

2012. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha színes gumikat kérsz rá, abból melyik a legszebb? mert hallottam hogy zöldet soha..:)
2012. jún. 7. 15:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt pink, kék, piros, de legtöbbször türkiz, mert az látszott a legjobban és sokan dicsérték is :D Ilyen [link] picit sötétebb, erősebb színű volt.
2012. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De olyat is kérhetsz, hogy mindegyik más színű. Tök jó, hogy kb másfél havonta lehet váltogatni :P
2012. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem is rossz:) köszönöm a segítséget!
2012. jún. 7. 16:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerinted a fogszabályzó az rossz? Úgyértem hogy nem olyan esztétikus?
2012. jún. 7. 16:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Neeem, én imádtam! :D Mondjuk nekem jól is állt, legalábbis ezt mondták, meg nekem is tetszett benne a mosolyom. 2 és fél évig volt azt hiszem és kicsit sajnáltam is mikor levették :P Nem beszélve az eredményről amit utána kapsz! Szóval örülj, a fogszabi sztem nagyon jó dolog :)
2012. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
drága vagy köszönöm :)
2012. jún. 7. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
A fogszabályozó ma már egyáltalán nem szégyen, sőt, státusz szimbólum is. Nem minden szülő engedheti meg magának, hogy csináltasson a gyerekének. Amit ma megtehetsz könnyedén, az felnőtt korodban évekig tartó komoly szenvedést jelenthet. Ez nem csak esztétikai kérdés, a fogaid épsége is függhet tőle. Egyszóval, vágj bele! Ez ma már olyan, mint egy szájékszer. A színes gumikkal még vidámmá is teheted. A zöldet azért ne válaszd, mert az olyannak tűnik, mintha spenót szorult volna a fogaid közé. A rózsaszín, és a türkiz kék elég lányos, én azt ajánlanám.
2012. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!