Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen "láthatatlan" fogszabál...

Milyen "láthatatlan" fogszabályozók vannak? És mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Csak felülre kéne, és elég súlyos. :) (Az a farkasfog, vagy mi...)


Milyen olyan van, ami láthatatlan, vagy kevésbé látható? És mennyibe kerülne?


Köszönöm a válaszokat! :)

14/L



2012. jún. 6. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Láthatatlan fogszabályozó készülékeket, csak felnőtt korban alkalmaznak. Törődj bele, hogy a tied látható lesz.(Egyébként baromi drágák)
2012. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De akkor inkább nem is lesz fogszabályzóm...
2012. jún. 6. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez akkora hülyeség, hogy csak felnőtt korban lehet átlátszót, az amúgy is szégenylős kamaszok meg hordják a fémet ... de amúgy ez nem is igaz, mert nekem átlátszó van, semennyire nem látszik, mert direkt úgy rakták a fogaim külső felére, és 15/L vagyok.

fogszabályzóból 2 tipus van: a sima/gumis és az önligírozó. mindegyiknek van fém és átlátszó változata is, és az sem igaz, hogy a fém hatásos, vagy az átlátszó besárgulna.

2012. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, ennek nagyon örülök!! :)
2012. jún. 8. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem az átlátszó, hanem a láthatatlan fogszabályozóról írtam. Máskor olvasd el rendesen , hogy ki, és mit válaszolt.
2012. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ne nagyon örülj, mert ez az átlátszó fogszabályozó kb 1 millió, 1millió 200 ezerbe kerül.
2012. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező. Én úgy gondolom hogy eleve nem kéne szégyellni, hogy fogszabályzód van. Minek egyáltalán láthatatlan? Tízszer annyiba kerül, mint a sima. Ráadásul a sima igaz, hogy látszik, de mit számít? nem azért nem fogsz valakinek tetszeni, mert fogszabályzód van. Szerintem eleve jobb hogyha 1 évig hordod a fogszabit és utána szépek lesznek a fogaid, minthogy egész életedben olyanok maradnak amilyenek most. Igaz, ez a láthatatlan fogszabival is lehetséges, de minek megvenni olyan rohadt drágán egy évre csak? Felesleges. ha egy 18 év feletti akarna láthatatlant azt még még csak megérteném. De te? 14 évesen? Nem úgy fognak megválogatni az emberek, hogy "jajj te most fogszabis vagy azért nem jöhetsz ide".
2012. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!