Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Crest/blend-a-med whitestrips....

Delusion kérdése:

Crest/blend-a-med whitestrips. Kinek mi a véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Próbálom rövidre fogni magam.


Nagyjából meg vagyok elégedve az adottságaimmal, de a fogaimat sosem szerettem. Normálisan ápolom őket, rengeteg fogkrémet,szájvízt etc. kipróbáltam már, de egyszerűen semmit nem ért egyik sem fogfehérítés terén. Nem dohányzok, kávézni, teázni se szoktam általában, úgyhogy végképp idegesít - főleg, hogy kb. 2 fogamat leszámítva teljesen egészséges a fogsorom. Nem vészesen sárgák egyébként, elszíneződések sincsenek rajta, de lehetne ennél sokkal fehérebb/szürkébb/csontszínűbb.


Úgyhogy a citromhéjas illetve szódabikarbónás metódusokkal próbálkoztam itthon még, egyik sem lehet annyival rosszabb a csupa műanyag fogkrémektől. Persze tisztában vagyok vele, hogy ha túlzásba viszem akkor lőttek a fogaimnak, épp ezért ezeket is csak alkalmanként űzöm. De hát mivel alkalmanként űzöm, ezért olyan nagyon sokat egyik sem ér...a legegyszerűbb és leglogikusabb megoldás az lenne, ha fogfehérítésre mennék, de én arra nem szívesnek áldoznék 40-50-60K-t.


Viszont már itt is olvastam a Blend a med/Crest fogfehérítő tapaszairól, amik azért lényegesen olcsóbbak. Nagy kamunak tartaná az ember első hallásra, de jobban utánaolvasva kivétel nélkül csak pozitív visszajelzéseket hallottam róla; összességében a hivatalos oldal is elég hitelesnek tűnt, ~60 éve jelen van a piacon a név, és hát azért mégiscsak egy P&G brandről van szó. Ez persze nem jelent semmit sem, de mindenféleképp elgondolkodtató - annyira, hogy nagyon gondolkozok azon, hogy rendeljek egyet.


És akkor a kérdések:

- Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel az eszközzel ? Ki melyiket használta ?

- Melyik magyar oldalról érdemes rendelni? Vateráról meg hasonló helyekről nem szívesen próbálnám be, külföldről meg méginkább nem. Ezt az oldalt találtam, amin elgondolkodtam:

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat; ha bárki bármilyen konstruktív megjegyzést tud még fűzni a fogfehérítési dilemmámhoz, azt is nagyon meghálálnám.


2012. jún. 8. 21:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!