Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogcsiszolás előtt állok...

Fogcsiszolás előtt állok mennyi idő míg elkészül a fog és fáj a felrakása?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Első ülés: csiszolás, lenyomat vétel

Második ülés: Korona próba

Harmadik ülés: készrevitel

Egy picit hideg lesz a cement az érzékeny lecsiszolt fogaidnak, de ez az érzés csak pár másodpercig tart, mert ahogy köt a cement, úgy melegszik.

Az hogy mennyi idő, amíg elkészül az attól is függ, hogy magán rendelőben csináltatod e, vagy OEP-es rendelőben. Magán rendelőben kb. 6-10 nap, OEP-es rendelőben, minden munkafázis kb. 10 munkanap.

2012. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem 3. napon már fel is ragasztották a porcelánokat a lecsiszoltakra. Nagyon jó fogorvost találtam, kíméletes, finom keze van, szinte megszerettem fogorvoshoz járni. csak hozzá járok. szép porcelánokat is tud készíteni, nem is üt el szinte az eredeti fogaktól. Ez ritka dolog nagyon!!!!! És a környékemen a legolcsóbb fogorvos. a csiszolásnál csak az érzéstelenítő injekció rossz, a többi része nem. a felragasztás nem fáj 5-10 perc alatt megvan.
2014. okt. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!