Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzós kérdések?

Fogszabályzós kérdések?

Figyelt kérdés
Ma rakták fel alulra is a fogszabályzót.A felsőt megszoktam semmi gond nincs már vele.De az az alsó szörnyű!A gyűrűk feltételekor még vérzett is a szám.És nagyon fáj azóta is.Sőt most már az egész állkapcsom fáj, alul felül.Enni egyáltalán nem tudok vele, a fájdalom miatt is, meg a gyűrűk miatt.Telis tele ragad kajával.Jobb lesz ez később? És hogy lehet tisztítani?Alapos fogmosás és szájvíz elég?Tapasztalatok?Kinek van még ilyen?nektek mennyi ideig volt fent azt alsó? :S

2012. jún. 14. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont a fölső fájt és volt nagyon kellemetlen. Rá egy hétre tették fel nekem az alsót. Vegyél be fájdalomcsillapítót. Valószínű beletelik egy pár napba míg megszokod és elmúlik a fájdalom. Addig próbálj meg joghurtokat, pépes kajákat enni. Ha visszagondolok én kb 1,5 napig nem ettem szinte semmit.. aztán egy kis leves, egy kis puha kalács amit elszopogattam szinte..

Finoman mosd a fogadat és alaposan igen. Elég amit leírtál. Ja és alsó ugyanannyi ideig volt fent, mint a fölső :D 1,5 évig. Hidd el, hogy csak az első pár nap ilyen rossz, megszokod és egy idő után már észre sem fogod venni, hogy ott van

2012. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig az alsó fáj jobban, amikor feltették, akkor is. :S

Épp kedden cserélt a doki ívet és szörnyűűűű még mindig, mintha nem is az én fogaim lennének, olyan érzés. :S


Amúgy egyél fagyit, az tök jól hűsíti.

2012. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen, az a legrosszabb mintha nem is az én fogaim lennének, teljesen idegen érzés, úgy érzem magam mint egy ló aminek zabla van a szájában
2012. jún. 15. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nem régen (4 napja) rakták fel az alsót....én is pont igy vagyok vele mint te csak nekem kikezdte a nyelvemet... a rágással még semmi baj nincsen de a beszéddel és a nyeléssel annál inkább. Úgyhogy én is ebben a cipőben járok, és hogyha már vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataid akkor ird már le!
2012. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én már kezdem szokni, néha beleakad a szám, meg még mindig nemtok rágni, már 3. napja, remélem elmúlik, a fájdalom meg a lüktetés már megszűnt
2012. jún. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!