Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bal felül, hátulról a 2....

Bal felül, hátulról a 2. fogam külső oldalának a fele kitört? Mit fognak vele csinálni?

Figyelt kérdés

Mit fognak tenni vele?

Ugye nem fogják kihúzni? Ha nem, akkor milyen összegre lehet számítani minimum és a legrosszabb esetben?

Előre is köszönöm,

14/F



#fog #kitörés #hátsó fog #kitört a fogam
2012. jún. 15. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:

újraépítik.

20-30ropi.

ha sztk-ba mész akkor kihúzzák,kivésik a francba persze.

2012. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is jártam így két éve

magándokihoz mentem, nekem ki ne húzzák ha nem muszáj

egy tizes volt

de te, tuti hogy maradandó fog? mert emlékszem, ennyi idősen baromira beparáztam mikor az egyik hátsó fogam meglazult és bekékült... és mondták hogy mert ki fog esni és alatta nő az új. én meg kajakra nem tudtam hogy a leghátsók is kicserélődnek

2012. jún. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire tört le. Jó esetben kigyökérkezeli (ha hozzá fér) aztán betömi majd, mikor már be tudja. Ha annyira nagy darab nem tört le, akkor lehet simán betömi. Én sztk-ba járok és nekem itt is megcsinálták. De úgy tudom hogy a nagyvárosokban tényleg válogatni kell, hova megy az ember. Itt 5 közül kiválasztottam a számomra megfelelőt és kész. Ha esetleg csak sztk-ba tudsz elmenni, és ott azt mondják ki kell húzni próbálkozz meg egy magándokinál. hátha. De ez a fog állapotától is függ, meg hogy fáj e, érzékeny e.
2012. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Maradandó persze..

Szerintem annyi nem tört le/ki, hogy kihúzzák..

Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 15. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!