Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudnék még csinálni?

Mit tudnék még csinálni?

Figyelt kérdés
Kihúzták a fogamat 5 nappal ezelőtt, a húzás után masnap feldagadt és még azóta is nagyon fáj a helye, részben természetes hisz nagyon nehezen jött ki a fog és megzúzódott a foghús meg minden, mindig halogattam, hogy felhivjam a fogorvost mert hát várok még picit hátha jobb lesz de lassan kezdek beleőrülni, szedtem gyulladáscsökkentőket, fájdalomcsillapitokat, jegeltem is de még mindig semmi. Esetleg valami jó tanács? Értelmes válaszokat kerek !

2012. jún. 23. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza kellene menned, egy RTG erejéig, hátha benne maradt egy kis gyökér darab, vagy a csontból letört kis darab. Nem szabadna 5 nap után fájnia a sebnek, és főleg nem szabadna bedagadnia.
2012. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hu..akkor ott nagy baj lehet ha semmi se jó rá. Inkább el kellene menned most egy ügyeletes orvoshoz vagy kórházba. Kamillás öblögetést próbáltad már? Főzz kamillát várd meg míg kihűl és öblögess vele még ezt szokták ajánlani.
2012. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, megprobalom kamillas teaval es ha semmi valtozas megyek kedden rontgent csinalni
2012. jún. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!