Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért akar minden fogorvos...

Miért akar minden fogorvos beültetéseket csinálni? (Persze sejtem. )

Figyelt kérdés

Jó dolog,hogy sokat fejlődött a fogászat,de mi van azokkal,akiknek a csontállománya,vagy pl. a pénztárcája ezt nem engedi meg.Én nem szeretnék belefuratni az állkapcsomba,és ha kilökődik,kezdődik előlről az egész:műtét, fizetés.

Szóval régen panorámaröntgen, beültetés nélkül nem volt annyi fogatlan ember,mint manapság.Szeretném kérdezni,tudtok-e olyat,akinek alsó fogsora van,amellyel meg van elégedve.


2012. jún. 24. 20:17
 1/1 anonim válasza:

Régen másképp táplálkoztunk, másképp éltünk, mást csináltunk, ez sem elhanyagolható.

Az viszont tény, ha kihullik, vagy elveszti az ember az egyik fogát, akkor a többi bedől, rádől, kilazul, az állkapocs csont pedig gyengül.

Tudom, sok barátom fogorvos, ki vagyok kupálva.

Aki felismerte, hogy másképp kell élni, meg is tesz mindent, de még annak is rendbe kell raknia a fogát, hogy a többi, maradék egészséges meg is maradjon.

2012. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!