Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hormonprobléma esetén a fogak...

Hormonprobléma esetén a fogak könnyebben romlanak? Vagy okoz valami elváltozást a szájüregben?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Igen, hatással van arra is a hormonrendszer, bár a cikk konkrétan nem mondja ki, hogy romolhatnak is tőle, de sajnos én is azt tapasztaltam, hogy nagyon könnyen romlanak a fogaim hiába mosom, és sokáig volt állandó ínygyulladásom, pedig kipróbáltam a piacon található összes terméket rá.

2012. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt a cikket én is olvastam.

Nekem is könnyen lyukadnak ki a fogaim, pedig minden étkezés után megmosom+fogselyem+szájvíz.

Köszönöm a választ!

2012. jún. 28. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van hormonproblémám, nekem csak annyi, hogy azóta folyamatosan ínygyulladásom van, pedig tényleg tisztességgel ápolom a fogaimat.
2012. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, de amúgy a fogszuvasodásra nem lehet hatással, max. az ínygyulladásra!
2012. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2012. jún. 30. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!