Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után az ínyben...

Foghúzás után az ínyben maradó szilánkok kinek mennyi idő után lökődtek ki? Megvárjam vagy menjek vele szájsebészetre? Esetleg van olyan valaki aki már kiszedte azokat saját magának?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Jusszus, én ki nem szedném magamnak, ez orvos dolga, nagyonsok ferőzést lehet kapni ha nem szakember csinálja...
2012. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy évek múlva lökődik ki valakinek. Ha úgy érzed, hogy szilánk maradt a foghelyeden, menj vissza a fogorvosodhoz, hogy érzéstelenítés alatt kikaparja azt, mert begyulladhat tőle a fogmedred.
2012. júl. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, előfordul, hogy valamelyik csak hónapok múlva, magától. Nem szükséges szájsebészet, a szervezet elintézi.
2012. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nagyon zavar, mert érzem a nyelvemmel őket :( Muszáj lesz kiszedni, de azért köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 1. 16:00
 5/5 Zsuzsu705 válasza:
Mindenképpen menj vissza, mert amíg ott vannak a szilánkok, az ínyed nem húzódik vissza rendesen. Én is így jártam, több mint egy hét után, fél perc alatt el lett intézve és utána szépen begyógyult.
2012. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!