Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a saját elhatározásomból...

Ha a saját elhatározásomból rakattan fogszabit (hogy végre normális mosolyom legyen) akkor nem az lenne a normális, hogy jobban érzem magam benne mint azelőtt?

Figyelt kérdés

mert azért néha még szégyenlem is magam komolyan.


nem merek az emberek szemében nézni, sokszor ,vagy cask szimplán idegesít ha a fogaimat nézik :@



18f


2012. jan. 14. 15:46
 1/7 anonim válasza:
Nekem most fogják levenni jövöhét szerdán és azért sajnálom.:(
2012. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1-2 hét alatt megszoktam, most már vigyorgok mindenkire :)
2012. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem nem volt különösképp probléma vele... 2-3 hét alatt mintha már hónapok óta hordanám...


Mikor kaptad?

2012. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
másfél hete,de nem szeretem ha szóbahozzák
2012. jan. 15. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is saját elhatározásomból tetettem, és én sem érzem jól magam... és pillanatnyilag az se nagyon tud meghatni, hogy egy év múlva (jó, nem tudom mennyi, de legyen kb egy év) szépek lesznek... Na jó pont annyira hat meg, hogy ne akarjam azonnal leszedetni, meg öngyilkosnak lenni, meg hasonlók. :D Na de gondoljunk arra, hogy mikor leszedik majd örülni fogunk, hogy egyszer belevágtunk. :)
2012. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én kb azért tettem fel mert nem bírtam elviselni hogy ilyen hülyén állnak, ugyanakkor a személyiségem nagyon óckodott a fogszabitól, muszáj volt


na mind1. kitartást és sok önbizalmat nekünk :)

2012. jan. 29. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Proszit! :D
2012. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!