Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Íny gyulladásra mit tudtok?

Íny gyulladásra mit tudtok?

Figyelt kérdés

Fogorvos mondta hogy azért érzékeny a fogam mert ínygyulladásom van illetve Cserszömörcés szájvizet ajánlott...

Fél évnél több ideje használom és semmi...

Fogkrémet vagy speciális szirszart, tanácsokat gyógymódokat írjatok ami nektek bevált. Köszönöm:)



2012. júl. 3. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Lacalut fogkrém nagyon jól összehúzza az ínyemet.

[link]


Egyébként meg foghagyma és C-vitamin.

2012. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én azt az egyszerűbb fakonban levő, lila színű Colgate Total Pro Gum Healthet hasznaltam, és használom már egy jó ideje, mellé Colgate Total fogkrémet. Nekem teljesen jól bevált, azóta is ezt használom. Mikor vérzett nekem is, akkor vettem sima C-vitamint es napi egy helyett 2-3 db.-ot vettem be belőle, plusz hasnzáltam a fent említett ilyenre való szájvizet.
2012. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel a problémával küzdök.Érdemes lenne elmenni fogorvoshoz,a fogkövet leszedetni,mert az is lehet(nagymértékben) a kiváltó oka!
2012. júl. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Gengigel gél vált be és a Meridol fogkrém + fogkefe, elég drága, de ha mással mosom a fogam, azonnal begyullad. A gél 1 hét alatt rendbe hozta a gyulladt ínyt, 6 hónapig lehet használni.
2012. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gengigel spray-t használom nekem az vált be és a gélje is nagyon jó. Csak egy picikét drága.
2012. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
cayenne bors 2,5 dl vízzel feloldva, este vagy reggel öblögess ezzel. minden más gyulladásra is kiváló! nem kell ilyen márkás szarokat használni, csak ablakon kidobott pénz. ha ezeknek a szedését abbahagyod, kiújul a gyulladás.
2012. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Thanks for everyone <3
2012. júl. 4. 22:52
 8/8 anonim válasza:
Nekem Corsodylos öblögetés és Parodontax fogkrém kombináció vált be.
2012. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!