Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sürgős. A mandula gyulladásra...

Sürgős. A mandula gyulladásra milyen erős (valami ami tényleg használ) gyógyszert tudtok?

Figyelt kérdés

kezdek attól félni hogy átfog menni a fülemre márt már néha bele nyilalt.

az orvosom Ospen-t írt fel de azt már kétszer próbáltam és kétszer nem csinált semmit. ha esetleg tudtok valami vény nélkül kapható gyógyszert ami nektek bevált vagy másnak tényleg megköszönném. :/

nem tudom miért van ez egyébként. tudom hogy többféle mandula gyulladás van de nem tudom ez mi mivel az orvosom felír egy gyógyszert és elküld...


2011. máj. 10. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
arról még nem hallottál,ohgy néma gyereknek? Miért nem kérdezel?
2011. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mert eddig mindig elhittem hogy most biztos segíteni fog a gyógyszer.(kétszer)

és te arról még nem hallottál hogy a kérdésre válaszolj?:)

2011. máj. 10. 21:44
 3/7 Toto652_89 ***** válasza:

Én speciel utálom, de egy kis házi pálinka, vagy valami erős szesz az kifejezetten jót tesz ilyenkor a toroknak.


Nem azt mondom, hogy rúgj be, csak egy kicsit, hogy a torkodat megöblögesse...

mondhatnám azt is, hogy gargarizálj vele, de az azért kemény mutatvány lenne :)


Ne nyúlj azonnal gyógyszerhez, egyaz, hogy az szintetikus szemét, legtöbbször többet árt, a másik, meg hogy a szervezeted természetes gyógymódot vár.

Jobbulást! :)

2011. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

haha ez megoldható :D

tehát le kéne fertőtleníteni. értem köszi :)

2011. máj. 10. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamilla tea gyulladáscsökkentő hatású. De mandula gyulladást antibiotikumal szokás kezelni.
2011. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Válts orvost.


egy orvostanhallgató

2011. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a kamilla nem csak kiszárítja?

az nem használ amit adnak...

2011. máj. 14. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!