Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszuvasodás ellen nincs...

Fogszuvasodás ellen nincs valami ötletetek?

Figyelt kérdés
A szüleimtől örökölhettem, és kegyetlen rosszak a fogaim! anno volt rögzített fogszabályzóm,ami kicsit több ideig volt fenn, mint kellett volna.És most brutálisan szuvasodnak a fogaim, és hiába mosom egyre rosszabb. Túl fiatal vagyok én még ahhoz hogy tönkre menjenek ilyen hamar a fogaim. Nincs valami ötletetek, otthoni praktikátok ez ellen? Az Elmex fogkrém sem segít nekem. :(

2012. júl. 4. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogorvos!, minden étkezés után fogmosás, fogselymezés, savas ételek után várj fél-1 órát a fogmosással, mert a savtól felpuhult fogzománcot csak ledörzsölöd szépen fokozatosan ha közvetlenül utána állsz neki fogat mosni.
2012. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha el van már szuvasodva a foga akkor mégis mit tudna kezdeni vele a fogorvos? SEMMIT.
2012. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk KIFÚRJA???? Talán...
2012. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmex gél.
2012. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!