Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam! Mit tegyek?...

Fáj a fogam! Mit tegyek? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Az egyik lyukas fogamra véletlenül ráharaptam pár napja, és azóta nem tudok aludni mert eszméletlenül fáj.

Voltam dokinál, de azt mondta hogy nem tudja kihúzni mert beletörik a gyökere, de egy másik doki kitudja húzni, de oda 1 hét múlva kell mennem...de addig megőrülök.

Nem tud valaki olyan fájdalomcsillapítót vagy gyulladáscsökkentőt mondani ami tényleg hat erre a pár napra???


2012. júl. 5. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első doki nem irt fel valamit? Irass fel vele fájdalomcsillapitot addig. A maripen nagyon jó plusz algopirin,de mindkettö recept köteles,a háziorvos is felirhatja ha gondolod menj oda.
2012. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
halod akkor nagyon béna orvosod van nekem is volt egy lukas fogam évekig szenvedtem vele inkább fálydalom csillapítóztam magam de már olyan szinten volt a fogam hogy nem volt fogam teljesen darabokra tört és csak a gyökér volt benne na akkor elmentem a doki hoz és azt mondta na itt egy problémás egyből megiedttem azt mondta ne parázak kiszedi kaptam két érzéstelenítőt szájpadlásba meg ínybe és négy felé elvágta a gyökeret és egyesével kihúzta
2012. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyulladáscsökkentő kellene vagy pedig CORSODYL szájöblögető az nagyon jó rá.
2012. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. júl. 6. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!