Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogam egyik fele lila a...

A fogam egyik fele lila a másik fele normális. Mi lehet a baj? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Szóval az alsó sorban balra a legszélső fog (nem tudom, hogy bölcsességfog e, reggelre elkezdett fájni. Egy idő után abbahagyta, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Viszont mikor a levesre került a sor és a fogamhoz odaért a forró leves, azt hittem becsinálok a fájdalomtól. Aztán ahogy eltűnt a leves, úgy majdnem teljesen a fájdalom is.

Fürdés előtt megnéztem, és azon a részen a legbelső fogam egyik fele, a belső fele lila, a másik, fogak melletti rész teljesen normális.

Mi lehet a baj? Esetleg a bölcsességfog? Vagy valami más? És mit lehet neki esetleg házilag csinálni? Most nagyon nincs időm orvoshoz menni. Köszi a válaszokat előre is!


2010. jún. 17. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos tudja csak sajna a választ.esetleg ecseteld le valamilyen fertőtlenítővel
2010. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak melegre érzékeny akkor gyulladt a fogad. Valóban jó lenne tudni, hogy melyik, számold meg, hogy a bal oldali alsó kis emtszőfogadtól a hetedik vagy a nyolcadik fog-e. Ha a bölcsifogad szerintem kihúzzák, ha a hetes akkor gyökérkezelik.
2010. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hetes. Nagyon jó, pont egy gyökérkezelés hiányzik :S

Valami házi valamit nem lehetne tenni. Egyik napról a másikra jött, úgyhogy még kezdeti (szerintem)

2010. jún. 18. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy időzített bomba, a helyedben minél hamarabb elmennék, mert a fogaknak egy jó szokások van, hogy mindig éjszaka, vagy hétvégén vagy ünnepekkor fájdulnak meg.

Nekem is van gyökérkezelt fogam, 3 is, mégis élek, szóval nem kell félned:)

2010. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!