Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? 2 napja (folyt...

Mit csináljak? 2 napja (folyt lent)

Figyelt kérdés
2 napja fáj a fogam és néha fejem is beleszur nyakam mindenem kezem is néha fáj :'(
2012. júl. 9. 13:07
 1/5 anonim válasza:
Mindenképp mutasd meg egy fogorvosnak! Lehet hogy valami gyulladás van a fogadban ami kisugárzik a fejedre és a többi helyre! Ne halasztgasd mert lehet hogy rosszabb lesz csak!
2012. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félek a fogorvostol
2012. júl. 9. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj még egy darabig, úgyis fogorvos lesz a vége!
2012. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is félek a fogorvostól, de mégis elmegyek mert kicsi a fájdalom küszöböm és nem szeretem ha fáj valamim. Tehát nézesd meg a fogorvossal.
2012. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogban egy jó van: mindig képes erősebben fájni, mint a fogorvostól való félelmed! :) Különben az én fogorvosom (és még biztos nagyon sokaké) úgy odafigyel, hogy még soha semmit nem éreztem, pedig nagyon rettegtem az elején a fogdokitól. Még gyökérkezelésekkel se voltak fájdalmak. Az injekció az elején ha finoman adják, alig érezhető, mert mire a végére ér, már bezsibbad annyira, hogy azt a vékonyka tűt nem is érzed.
2012. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!