Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Folyamatosan törik le a...

Folyamatosan törik le a bölcsességfogam ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Már mióta kinőtt,mittudom talán 1 éve minden 3.,4. héten egyszerűen evés közben félig letörik,most is ez van,tiszta szilánkos,szúr,idegesítő:S

Mitől van ez és mit tudok ellene tenni?

20N



2012. júl. 9. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elmész vele fogrovoshoz.
2012. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

bocsi,de miért?

Attól hogy elmegyek úgyanúgy le fog törni..

2012. júl. 9. 20:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos,mert ha folyamatosan letörik,akkor nem egészséges az a fog és lehet hogy kihúzza.
2012. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a bölcsességfogat?? Az kurv@ fájdalmas nem?
2012. júl. 9. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt,azt is ki kellet húzni,nem volt kellemes,de inkább ez,mert előtte hónapokig kínlódtam vele.nekem mindig begyulladt. AZ összes többi fogam tök egészséges,az pedig havonta begyulladt. Kaptam injekciót,ki lehet azért bírni.
2012. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nah hát most nem nyugtattál meg xd
2012. júl. 9. 20:37
 7/14 anonim ***** válasza:
hát bocsi :D
2012. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tuti h kikell műteni mivel bölcsességfogat nem igazán tömnek vagy pótólnak,mert általában nagyon hamar romlanak.

A töredezéssel nem tudsz mit tenni,a bölcsességfog gyenge,hamar romlik és igen,iszonyatosan fáj a kiszedése.

29/N

2012. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nahjó,akkor altatás,gáz valami???:D

Most nem vagyok amúgy jogosult TB-re,de amúgy ha esetleg ha befizetem kedves NAV-nak a 100 ezres tartozásom és utána jogosult leszek de nem megyek el fogorvoshoz mi lesz a fogammal később?

Komolyan kedvesen ijesztőek vagytok..xd

2012. júl. 10. 23:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát majd elkezd romlani,és a végén már nem tudja a fogorvos kihúzni.Begyulladnak az idegek és az brutál fájdalmas lesz.

Ha még nem gyulladt,akkor szinte fájdalommentes a húzás.Feltéve ha nem állatorvoshoz mész vele!

2012. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!