Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Folyamatosan törik le a...

Folyamatosan törik le a bölcsességfogam ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Már mióta kinőtt,mittudom talán 1 éve minden 3.,4. héten egyszerűen evés közben félig letörik,most is ez van,tiszta szilánkos,szúr,idegesítő:S

Mitől van ez és mit tudok ellene tenni?

20N



2012. júl. 9. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb amit tenni tudsz,hogy kihuzatod...

Ha a gyökere nem ágazik különböző irányokba,akkor pik-pak kihúzzák,nem fogsz semmit érezni,egy érzéstelenitő szuri után!

2012. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

persze csak most nincs TB-m így nem tudok elmenni :(

De miért írták azt hogy szenvedni fogok annyira fog fájni,ha te meg azt írod meg se érzem?:D:D

Amúgy pont a napokba nagyon rossz,már van egy hólyag a szám belsejébe annyira felvágta,meg az ínyem feldagadt..De nem fáj a fogam.

2012. júl. 18. 13:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki azt írta itt a gyakorin a bölcsességfog műtét előtt h nem fog fájni,és mégis iszonyatosan fájt!

Kamu h nem fáj!Sajnálom!Gondolj már bele h kitépnek az állkapcsodból egy fogat és egy csont darabot,szerinted nem fáj?!deeee

2012. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért irtam hogy nem fáj mert én semmit sem éreztem mikor a bölcsességfogamat kihúzták,de tényleg!!Szerencsém is volt,hogy rögtön kijött mert a gyökere nem volt szerteágazó és a fog már félig kint volt,igy nem kellett kiműteni.Lehet neked nem lesz ilyen szerencséd,főleg ha ilyen könnyen törik,ahogy írtad is.Akkor lehet felvágják az inyed és úgy fogják kiemelni,hogy nehogy beletörjön a fog miközben ki akarják húzni..
2012. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!