Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Egy pár napja fogmosásnál elkezdtek fájni a fogaimon az íny, mikor elöl sikálom. Pontosabban nem fáj, hanem úgy zsibbaszt, mint mikor ugye hirtelen hideg éri a fogainkat. Általában az alsó fogsoromnál szokott előjönni, de ma pl a jobb felső metszőfogam kifejezetten. Eddig azt hittem vmi átmeneti érzékenység lehet vagy ilyenek, de most vettem észre a fájó metszőfogamon, hogy teljesen visszahúzódott az íny elöl azon a fogamon, és azért fáj. Csináltam képet is: [link]


Ezt mi okozza, és hova menjek vele/mit csináljak?



2012. júl. 10. 00:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Elírtam, nem a metszőfog, hanem a felső jobboldali szemfogamon látni, hogy mennyivel van visszahúzódva az íny. Ja és nem az íny, hanem a gyökér fáj fogmosásnál (gondolom). (a képen tehát a bal oldali fog)
2012. júl. 10. 00:34
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy foginy sorvadásod van. Beszélj egy fogorvossal hogy mit ajánl ráés hogy tényleg az-e.
2012. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. :S De ugye nem lehet még túl súlyos? Mert azt olvastam, hogy ki is hullhatnak idővel a fogak, meghogy nem regenerálható vagy mi.. :S Nem tudom mitől alakulhatott ki, nem vagyok disznó, még csak menzán se szoktam enni vagy ilyesmi
2012. júl. 10. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!