Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem mozog a fogam, akkor...

Ha nem mozog a fogam, akkor fáj a húzás?

Figyelt kérdés
Azt mondta 1 hónapja a fogorvosom hogy ki kell húzni a fogam, mert le van belőle törve egy darab nem lehet betömni, és elvan halva. Mondta neki hogy ne húzza ki , mert még tudok rajta enni. Most úgy gondoltam ki kellene húzatni. Ha nem mozog akkor is ki tudja húzni? Mennyire fáj ilyenkor a foghúzás, ha nem mozog?
2012. júl. 10. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor mi a csudának kell kihúzni? A letört darabot pótolni lehet.
2012. júl. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy letört a koronája a fogamnak, és nem tudja mihez tömni...
2012. júl. 10. 06:22
 3/6 anonim ***** válasza:
nem fáj. kapsz majd érzéstelenítőt. Nekem 3fogam húzták (fogszabi miatt) mindegyik egészséges volt, egyiket seméreztem. Utána furi volt, hogy nincs ott semmi. De gondolom nálad majd lehet pótolni.
2012. júl. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csappal megoldotta az orvos, de ha mindenáron húzni akarod, akkor ne félj, úgy elzsibbad, hogy nem fáj a húzás, gyökérfogóval kiemeli, kis nyomóérzés lehet.
2012. júl. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 10. 06:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem attól fáj hogy mozog-e vagy nem, hanem az érzéstelenités mikéntjétől! nekem is most húztak, először két helyre szúrt injekciót, azután még éreztem, akkor adott még egyet, és a húzást nem is vettem észre, kérdeztem, hogy már vége? Úgyhogy ne aggódj!
2012. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!