Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy még mindig...

Normális, hogy még mindig zsibbad az arcom?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam fogorvosnál fogfájással, megröntgenezték és gyökérkezelést javasolt a doki.3 helyre adott érzéstelenítőt, de mikor először beszúrta a tűt egy pillanatig azthittem, hogy meghalok, annyira fájt!

Sok fogorvosnál megfordultam már életemben, de ennyire még egyiknél sem fájt!

Tegnap még fájt nagyon, feldagadt az arcom is és a gyökérkezelt fogat is éreztem, ma a fogat már alig érzem, viszont az arcom még mindig nagyon fáj, a számat alig tudom kinyitni és még mindig zsibbadok!

Anyósom és sógornőm szerint valószínűleg idegbe adta a doki a szurit, azért nem múlt még el...

De akkor mégis mikor múlik el?Holnap kell visszamennem délután hozzá,de szerintem tömés ebből még nem lesz most, maximum kitakarítja megint a fogamat, de gondolom a zsibbadással már nem tud mit kezdeni...Vagy igen?


2012. júl. 11. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, megsérülhetett egy ideg szál. Szedjél B1 vitamint, az regenerálja majd.
2012. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!