Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után egész éjjel...

Foghúzás után egész éjjel vérzett a foga. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A barátomnak tegnap du 6 körül s még most is vérzik neki (kicsit).

Mi lehet a gond? Mit tud csinálni ilyenkor? Fogorvoshoz nem tud elmenni mert dolgozik..

Valaki volt már ilyen helyzetben? Ti mit csináltatok? Kezdek aggódni :/ mi lehet a baj?



2012. júl. 12. 12:22
 1/9 anonim válasza:
SZerintem megnyugodhatsz nem lesz baja,csak maksz erzekenyebb a foginye mint masnak ezert verzik annyi idejig.De ez az en velemenyem lehet hogy a foghoz vezeto idegek serultek ezert nem all el a vrzes.Egy jo tanacs ha lesz szabadideje menjen vissza az orvoshoz.
2012. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha élénk piros vér folyik, akkor mégis csak vissza kellene menni a fogorvoshoz. Ha viszont csak véres nyál, azt le kellene nyelnie, és nem köpködni!!!
2012. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a foghúzás után kb 2 órábal kezdett vérezni a fogam elég durván. Bementem az ügyeletre ahol nem csináltak vele semmit csak adtak egy darab gézt hogy harapjak rá. Az éjszakát ülve töltöttem és reggelre szerencsére elmút.

Mikor legközelebb mentem fogdokihoz azt mondta, hogy van ilyen ember akinek jobban vérzik. A köv. húzásnál tett a fog helyére valami alvadást elősegítő cuccot, azzal nem volt már baj.

2012. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Összevarták? Nekem a nem összevarrt sokáig szivárgot és már majdnem hánytam. Amit összevarrtak az nem.
2012. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vérzett még másnap is az ínyem, miután kihúzták a bölcsességfogamat. (Éjszaka én sem tudtam aludni miatta, amiatt aggódtam, hogy a sok lenyelt alvadt vértől megfulladok...)

A kolléganőm javasolta másnap, mikor még mindig vérzett az ínyem, hogy kenjem be a seb körüli részt fogkrémmel. Én sem akartam hinni benne (és féltem is a nyílt sebbe belekenni), így kicsit kétkedve, de mégis bekentem. Kb. egy óra múlva már nem is vérzett. Talán nála is működne.

2012. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Ezt a fogkrémes dolgot majd mondom neki ha hazaér, viszont tegnap láttam meg, hogy az ínye egy helyen szétrepedt.. meg a fog helyén fogdarab is van.. (ami lehet a bölcsességfoga.. ezt én nem tudom megállapítani csak tipp)


Még egyszer köszi mindenkinek :)

2012. júl. 13. 11:15
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként nem varrták neki össze.. lehet e miatt vérzik neki annyira..

Véralvadásra vett már be valamilyen gyógyszert.. remélem az segít majd neki..

2012. júl. 13. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Ha még mindig vérzik szerintem mindenképpen menjetek vissza a fogdokihoz. Nehogy nagyobb baj legyen...
2012. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy későn szólok.. de elmúlt neki már a 7végén :)


Nagyon köszi a segítséget mindenkinek! :)

2012. júl. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!