Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egész éjjel egy...

Hogy tudnék egész éjjel egy égési sérülést nedvesen tartani?

Figyelt kérdés
Elsőfokú, forrázásos égési sérülésem van a combomnál, és iszonyúan fáj, ha nem tudok hideg kamillás borogatást tenni rá, és kiszárad. Hogyan tudnám nedvesen tartani éjjel? A fóliás megoldás nem jó, mert akkor bemelegszik és a baktériumok elszaporodnak.
2012. ápr. 1. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárba lehet erre a célra kifejlesztett gélszerű kenőcsöt kapni. A nevét nem tudom, de a hatása nagyon jó.
2012. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak első fokú? Nem hólyagosodott fel?
2012. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kamilla pont hogy szárít, nem?
2012. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a multkor össze égettem a kézfejem, anyu megpucolt egy krumplit és rá reszelte a fájós részre, majd bekötötte egy tillal, egész reggelig nedves maradt. Ès nem is fájt, mert a krumpli kiszivta az égõ érzést.
2012. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél a patikában égés elleni spray-t, többféle is van forgalomban.

Az előző hozzászóló anyukáját nem szeretném bántani, de a krumplireszelés barbár és veszélyes barkácsmódszer.

2012. ápr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!